نرم‌ افزار رستوران رایگان به نرم ‌افزارهایی گفته می‌شود که برای مدیریت رستوران‌ها و فست‌فودها مورد استفاده قرار می‌گیرند. در این جا قصد داریم برای شما 10 نرم ‌افزار رستوران رایگان برتر کشور را معرفی کرده و در مورد شرکت‌های تولیدکننده آن‌ها توضیحاتی را ارائه دهیم. این 10 نرم ‌افزار با توجه میزان رضایت مشتریان و سطح کیفیت خدمات آن‌ها از بین نرم ‌افزارهای موجود انتخاب شده‌اند. شما نیز می‌توانید با دانلود نرم ‌افزار رستوران رایگان ارائه شده توسط این شرکت‌ها، کیفیت خدمات آن‌ها را مورد بررسی قرار دهید.

گروه داده‌پردازی پارسیان (حامی)

نرم‌ افزار رستوران رایگان
گروه داده‌پردازی پارسیان

گروه داده‌پردازی پارسیان یکی از برترین ارائه‌ دهندگان نرم ‌افزار رستوران رایگان با بیش از 10 سال تجربه در این زمینه است. گروه داده‌پردازی پارسیان با استفاده از کادری مجرب و متخصص و با بهره‌گیری از تکنولوژی و فناوری روز دنیا به تولید نرم ‌افزارهای خدماتی در زمینه اتوماسیون رستوران‌ها می‌پردازد. این شرکت با ارائه نرم ‌افزار رستوران رایگان و پیاده‌سازی آن در صدها مجموعه غذایی شامل رستوران‌ها، کافی‌شاپ‌ها، فست‌فودها، سفره‌خانه‌ها، فودکورت‌ها، کترینگ‌ها و … در داخل و بیرون کشور توانسته در فهرست برترین ارائه‌دهندگان نرم ‌افزار رستوران رایگان ایران قرار بگیرد.

نرم‌ افزار شرکت پرنیان سیستم

نرم‌ افزار رستوران رایگان
نرم‌ افزار شرکت پرنیان سیستم

شرکت پرنیان سیستم با ریاست مهندس مسعود طرزی در سال 1382 تاسیس شد و در زمینه خدمات سخت‌افزاری و نصب شبکه‌های کامپیوتری آغاز به کار نمود. پرنیان سیستم یکی از شرکت‌های پیشرو در زمینه تولید نرم ‌افزار رستوران رایگان در سطح کشور است. این شرکت با توجه به افزایش نیاز به اتوماسیون سیستم‌های اداری در کشور، در این زمینه به فعالیت پرداخته است. پرنیان سیستم با بهره‌گیری از برنامه‌نویسان مجرب و گروه خدمات و پشتیبانی قوی توانسته به تولید نرم ‌افزارتخصصی فستفود بپردازد. نرم ‌افزارهای این شرکت در حال حاضر در سطح پیشرفته در سراسر کشور در حال فعالیت هستند. این شرکت به واسطه پشتیبانی سریع و قوی نرم ‌افزارهای خود در رده برترین تولیدکنندگان نرم ‌افزار رستوران رایگان در کشور قرار گرفته است.

نرم‌ افزار  شرکت پارسیان

شرکت پارسیان یکی از شرکت‌های انفورماتیک برتر است که با استفاده از رویکردهای نوین در زمینه مدیریت کسب و کار به فعالیت می‌پردازد. اصلی‌ترین فعالیت‌های این شرکت شامل طراحی، تحلیل، نصب و پیاده‌سازی سیستم‌های الکترونیکی و نرم ‌افزاری است. این شرکت با هدف افزایش سطح کیفیت محصولات و خدمات ارائه شده توسط کسب و کارها و همچنین کاهش قیمت‌ها و افزایش سطح رضایت مشتریان به فعالیت پرداخته است. شرکت پارسیان با توجه به سیاست‌های اقتصادی رقابتی در سطح کشور و جهان به تولید نرم ‌افزارهای خدماتی پرداخته و یکی از 10 تولیدکننده برتر نرم ‌افزار رستوران رایگان در ایران به شمار می‌آید.

نرم ‌افزار رستوران رایگان ماندگار

نرم‌ افزار رستوران رایگان
نرم‌ افزار رستوران ماندگار

نرم ‌افزار ماندگار توسط شرکت آتلیه پردازش ارتباطات طراحی شده است. این نرم ‌افزار مالی با هدف اتوماسیون و مکانیزاسیون فروشگاه‌ها و رستوران‌ها به جود آمده است. نرم ‌افزار ماندگار حاصل تجربه 19 ساله برنامه‌نویسان و حسابداران متخصص و حرفه‌ای است و با استفاده از تجربه واقعی در مکانیزاسیون فروشگاه هاو با در نظر گرفتن شرایط فرهنگی و کاری تولید شده است.

نرم‌ افزار رستوران رایگان شرکت سافت سیستم

شرکت سافت سیستم از جمله شرکت‌های دانش‌بنیان و فعال در زمینه تولید نرم ‌افزارهای مدیریتی سازمانی، اتوماسیون صنعتی، اداری، بانکداری، مدیریت هولدینگ‌های بین‌المللی و همچنین نرم ‌افزار رستوران رایگان در کشور است. سافت سیستم با در اختیار داشتن کادری متخصص از کارشناسان و مهندسان کارآزموده و متعهد، توانسته به تولید نرم‌ افزارهای منحصر به فردی در اکثر زمینه‌ها بپردازد. این شرکت از سال 1388 به طراحی و تولید نرم ‌افزارهای خدماتی پرداخته و همچنان به توسعه کار خود می‌پردازد.

نرم‌ افزار رستوران رایگان شرکت مهرگان داده‌پرداز

نرم‌ افزار رستوران رایگان
شرکت مهرگان داده پرداز

شرکت مهرگان داده‌پرداز از سال 1384 در زمینه تولید نرم ‌افزارهای داخلی و ملی فعالیت داشته است. این شرکت با عضویت در شورای انفورماتیک و اتحادیه ماشین‌های اداری و مجمع کارشناسان تولیدکنندگان نرم ‌افزار و همچنین با برخورداری از استانداردهای لازم در این زمینه در هر دو بخش نرم ‌افزار و سخت ‌افزار مشغول به کار است. امروزه شرکت مهرگان داده‌پرداز به عنوان یکی از شرکت‌های پیشرو در زمینه تولید نرم ‌افزار رستوران رایگان شناخته می‌شود. در بخش سخت ‌افزار نیز این شرکت با ارائه راهکارهای مختلف برای بسترسازی مکانیزاسیون فروشگاه‌ها و ادارات فعالیت کرده است.

نرم‌ افزار رستوران رایگان گروه نرم ‌افزاری کسبه

نرم‌ افزار رستوران رایگان
نرم افزار حسابداری کسبه

گروه نرم ‌افزاری کسبه سال‌هاست که به طور تخصصی در زمینه توسعه نرم ‌افزارهای حسابداری، به ویژه برای سیستم عامل‌های ویندوز و اندروید، به فعالیت می‌پردازد. از مهمترین نرم ‌افزارهای توسعه یافته توسط این شرکت می‌توان به نرم ‌افزار حسابداری جیبی کسبه اشاره کرد. این نرم ‌افزار با هدف مدیریت حسابداری و امور مالی فروشگاه‌ها و رستوران‌ها توسعه یافته است. همچنین نرم ‌افزار دفتر چک + بانک نیز از نرم‌ افزارهای مهم طراحی شده توسط تیم کسبه است که به منظور مدیریت چک‌های بانکی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

نرم‌ افزار رستوران رایگان شرکت نرم ‌افزاری شاتوت

شرکت گنجینه طلائی شاتوت از جمله شرکت‌های ارائه‌دهنده و تولیدکننده نرم ‌افزارها، خدمات مشتریان، CRM و نرم‌ افزارهای مدیریت فورش، خزانه، انبار و امور مالی است. این شرکت با ارائه محصولات و خدمات با کیفیت سعی در بالا بردن میزان رضایت مشتریان و به کارگیری فناوری اطلاعات برای بهبود کسب و کارها داشته است. نرم‌ افزارهای ارائه شده توسط این شرکت برای انواع کسب و کارهای کوچک، متوسط و بزرگ قابل استفاده است. شرکت نرم ‌افزاری شاتوت با در اختیار داشتن کارشناسان حرفه‌ای و متخصص همواره تلاش کرده است تا در زمینه مشتری‌مداری پیشرو باشد.

نرم‌ افزار رستوران رایگان شرکت سپیدز

نرم‌ افزار رستوران رایگان
نرم افزار سپیدز

شرکت سپیدز از معروفترین شرکت‌های فعال در زمینه تولید نرم ‌افزار در کشور به شمار می‌آید. این شرکت از سال 1378 کار خود را در این زمینه آغاز کرد. شرکت سپیدز به خصوص در زمینه تولید نرم‌ افزار رستوران رایگان به منظور مدیریت امور رستورانی فعالیت‌های گسترده‌ای انجام داده است. این شرکت با استفاده از تجربه خبرگان و مشاوران در سال 1378 اولین نسخه نرم‌ افزار رستوران سپیدز را به بازار عرضه کرد.

نتیجه‌گیری

در این مقاله 10 مورد از برترین شرکت‌های تولیدکننده نرم ‌افزارهای رستورانی و مالی معرفی شدند. این شرکت‌ها سال‌هاست که در زمینه تولید نرم ‌افزارهای ملی فعالیت دارند و تاکنون توانسته‌اند به موفقیت‌های بزرگی دست پیدا کنند. اکثر این شرکت‌ها امکان دانلود نرم ‌افزار رستوران رایگان خود را نیز در اختیار کاربران قرار می‌دهند. شما نیز اگر به دنبال دانلود نرم ‌افزار رستوران رایگان هستید می‌توانید از نرم ‌افزارهای ارائه شده توسط این شرکت‌ها استفاده نمایید.